MERLOT
MERLOT
MERLOT
MERLOT
MERLOT
MERLOT

MERLOT

Cena s DPH4 700 000 Kč

Co vše je součástí ceny
Dispozice domu
4+kk
Zastavěná plocha
69.8
Podlahová plocha
104.6
Výška hřebene
6.35 m
Sklon střechy
7°
Dům MERLOT: půdorys přízemí

Dům MERLOT: půdorys podkroví

Zaslat dotaz

PŘÍBĚH DOMU A VÍNA

Modrá odrůda tradičně se vyskytující v oblasti Bordeaux je specifická svou potřebou dozrát v sudech a poté v lahvích. Poté může naplno vyniknout jeho plné tělo s kořenitou chutí a vůní po lesním ovoci. Merlot má zvláštní schopnost zjemňovat tóny těžších vín.

Náš dům, stejně jako Merlot, vyžaduje dostatek času na dozrání a pak se Vám otevře v celé své kráse a bude Vaším domovem. Odmění Vás velkorysou dispozicí i moderním vzhledem, bude Vaším vyhřátým útočištěm v podzimních plískanicích, kdy si budete moci vychutnat sklenku vonícího Merlotu. Za horkých letních dnů Vám naopak poskytne tolik žádaný stín a chlad. Je to dům, na který se musíte naladit a který musíte vnímat každým kouskem svého těla.

Merlot není láskou na první pohled nebo první doušek, ale pokud k němu dospějete, zamilujete si ho a budete se k němu vracet stejně, jako se vracíte domů za těmi, na kterých Vám záleží…

DŮM MERLOT

Hledáte-li dům s moderním vzhledem, zajímavým a praktickým uspořádáním, pak  Merlot je ta správná volba pro Vás. Propojení obývacího pokoje, jídelny s pracovním koutem a kuchyně Vám nabízí prostor pro celou Vaši velkou rodinu. Krbová kamna uprostřed domu jsou skutečným teplým srdcem domova. Oddělení schodišťové haly od obytné části Vám zajistí maximální soukromí. Zádveří s místem pro vestavěnou skříň a chytře umístěná šatna pod schody Vám umožní elegantně uložit denně potřebné věci a oblečení. Klidová zóna je řešena třemi prostornými pokoji a koupelnou. Okno na schodišti poskytuje dostatek denního světla pro tento důležitý komunikační prostor.

Jak tento dům vypadá, když uzraje

KOTVRDOVICE (Blansko)

KOTVRDOVICE (Blansko)

Typový dům MERLOT
Realizace: 04-10/2019
KUŘIM (Brno-venkov)

KUŘIM (Brno-venkov)

Typový dům MERLOT
Realizace: 02-06/2020
Vizualizace dřevostavby

Líbí se vám tato odrůda?

Napište nám.