Rodinný dům ALIBERNET

Cena s DPH 3 780 000 Kč Co vše je součástí ceny
Zastavěná plocha 141.75 m²
Podlahová plocha 120.86 m²
Výška hřebene 5.71 m
Sklon střechy 30°

Dům Alibernet je navržen na míru vícečlenné aktivní rodině s mnoha různorodými zájmy. Jednoduchý tvar domu s bezpřesahovou střechou s vyšším sklonem a velkými okny dodávají domu Alibernet moderní strohý vzhled, který ale může zjemnit třeba zahrada ve stylu Provance. Velkorysá dispozice kromě obvyklého rozložení 5+kk nabízí řadu úložných a skladovacích prostor, včetně šatny, spíže a technické místnosti. Velikost dětských pokojů i ložnice výrazně přesahuje požadavky norem. Obývací prostor spojený s jídelnou a kuchyní je prosvětlen velkými francouzskými okny, která vyzývají k posezení na terase. Rodiče s malými dětmi a kočárky jistě ocení i prostornou vstupní halu s prakticky umístěnou druhou toaletou. Dům Alibernet zcela vybočuje z řady našich typových domů, protože dává svým obyvatelům k dispozici neobvykle velkorysé prostory a pocit luxusu spojený s jejich užíváním.

Příběh domu a vína

Alibernet se vyznačuje temnou barvou, v excelentních ročnících s nádechem francouzských kabernetových vín v chuti i vůni a s vysokými požadavky na výjimečně příznivou polohu vinice. Tyto vlastnosti se odráží v architektonickém návrhu domu, kde je kladen důraz na orientaci vůči světovým stranám a vysokou míru funkčnosti interiéru. Opravdu dobrého Alibernetu je u nás pomálu, ale když si vyberete správně, čeká Vás nevšední zážitek…

Podívejte se, jak by mohla vypadat Vaše nová kuchyň v domě Alibernet. Kuchyně GORENJE jsou tu pro Vás za atraktivní ceny. 

Zaslat dotaz

Půdorys RD Alibernet

Uliční pohled zleva

Uliční pohled zprava