Rodinný dům CUVÉE

Cena s DPH 4 130 000 Kč Co vše je součástí ceny
Zastavěná plocha 61.09 m²
Podlahová plocha 92.21 m²
Výška hřebene 7.20 m
Sklon střechy 38°

Dům Cuvée představuje ideální řešení pro klienty s malým stavebním pozemkem a zcela splňuje požadavky rodiny na útulné a pohodlné bydlení. Jeho jednoduchost v uspořádání vnitřních prostor Vám nabízí dům bez zbytečně velkých chodeb. Klidová část domu je umístěna v patře a denní část se zajímavou ale velmi chytře řešenou dispozicí se nachází v přízemí. Pod masivními schody je umístěn úložný prostor, který může sloužit jako menší šatna a botník. Prostorná koupelna včetně obytných pokojů je prosvětlena designově povedenými francouzskými okny, která rozzáří celý dům denním světlem.

Příběh domu a vína

Původem francouzské slovo označuje víno, které vzniká mísením hroznů, moštů nebo hotových vín různých odrůd. Z každé odrůdy si vyberete to nejlepší a ve správném poměru je smícháte.  Výsledkem může být velice specifická ale přitom harmonická chuť se špetkou tajemství ukrytou právě v onom poměru obou složek. Tento postup dává vinaři nekonečné možnosti objevovat neotřelé kombinace a zároveň předložit svým zákazníkům jen to nejlepší ze své sklizně.

I náš dům nese znaky dvou dřevostaveb již v minulosti postavených v systému DNK, proto jsme mu dali právě toto jméno. Vyznačuje se ideálním dispozičním a statickým uspořádáním, což Vám ve výsledku přináší vysoce komfortní bydlení za velmi rozumné peníze. Získal z každého svého předchůdce to dobré, a proto je předurčen k úspěchu stejně jako dobré cuvée…

Chtěli byste do svého nového domu Cuvée i nádhernou a praktickou kuchyň. Podívejte se na www.italskekuchyne.cz . Kvalita i osobní přístup jsou tu jistotou, na kterou si můžete vsadit.

Zaslat dotaz

Půdorys přízemí domu CUVÉE

Půdorys podkroví domu CUVÉE

Pohled ze zahrady

Pohled z ulice

Ke stažení / Dokumentace