Rodinný dům KLARET

Cena s DPH 3 900 000 Kč Co vše je součástí ceny
Zastavěná plocha 118.23 m²
Podlahová plocha 100.00 m²
Výška hřebene 5.20 m
Sklon střechy 25°

POJĎTE S NÁMI NA REDAKČNÍ NÁVŠTĚVU KLARETU!!!

Dům Klaret byl stvořen, aby poskytoval stabilní zázemí mladé rodině se dvěma dětmi. V tomto domě budete skutečně cítit teplo rodinného krbu se svými nejbližšími a užívat si velkoryse řešeného obývacího pokoje s kuchyní ve tvaru písmene U a jídelním koutem. Při navrhování tohoto domu bylo myšleno na skutečné potřeby rodiny – ložnice pro maminku s tatínkem, dětské pokoje, koupelna s vanou, sprchou a toaletou,  prakticky umístěné samostatné WC s malým technickým prostorem a spíž. Zádveří domu a prostorná chodba jsou připraveny na umístění nepostradatelných vestavěných skříní. Na přání zákazníka je možné zbudovat v půdním prostoru rozsáhlé úložiště sezónních věcí.

Příběh domu a vína

V našem pojetí se jedná o lokální moravskou specialitu – bíle víno z modrých hroznů. Není to zázrak, ale dokazuje to vysokou technickou zdatnost a um našich vinařů. Víno vzniká kvašením vinného moštu bez přidání slupek obsahujících červená barviva. V celosvětovém měřítku se jedná o červené víno z oblasti Bordeaux.

Tento dům chápeme jako naši specialitu a dělá čest svému jménu. Právě dřevěná fasáda použitá pouze na části domu symbolizuje oddělení slupek od moštu a dává domu jeho výjimečnost.

Chtěli byste do svého nového domu Klaret i nádhernou a praktickou kuchyň. Podívejte se na www.italskekuchyne.cz . Kvalita i osobní přístup jsou tu jistotou, na kterou si můžete vsadit.

KLARET: VIDEO Z MONTÁŽE DOMU! PODÍVEJTE SE!

PRVNÍ KLARET: VÍTĚZ ANKETY 100 DŘEVOSTAVEB: 02/2019 !!!

Zaslat dotaz

Půdorys RD Klaret

Ke stažení / Dokumentace