Rodinný dům NERONET

Cena s DPH 4 630 000 Kč Co vše je součástí ceny
Zastavěná plocha 76.57 m²
Podlahová plocha 109.45 m²
Výška hřebene 6.55 m
Sklon střechy

Neronet reprezentuje moderní architektonické trendy vyjádřené přísnými geometrickými liniemi, vysokou účelností a atraktivním designem. Srdce celého domu spočívá ve velkorysém obývacím pokoji prosvětleném velkým francouzským oknem na dřevěnou terasu, která dům propojí se zahradou. Jídelní stůl je prozíravě umístěn hned vedle prostorné kuchyně ve tvaru písmene U. Nezapomněli jsme ani na nezbytnou toaletu, technickou místnost a vestavěné šatní skříně v zádveří. Druhé patro se třemi pokoji a koupelnou je navrženo na míru mladé rodině se dvěma rychle rostoucími dětmi. Atypické okno na schodišti a dokonale harmonické spojení manželské ložnice s krytým stáním pro čtyřkolého miláčka dává domu jiskru a nezaměnitelný rukopis architekta… je to dům od mé ženy.

Příběh domu a vína

Neronet je velmi mladou odrůdou, kterou přivedl na svět nestor českého a moravského vinařství profesor Vilém Kraus. Víno velmi tmavé červené barvy dokreslené modravými záblesky vyniká plnou chutí a strukturou. Často je využíváno jako barvířka.

Můj vztah k Neronetu je ale čistě osobní. Jako dnes si pamatuji tu chvíli, kdy jsem ho poprvé ochutnal. Vybavuji si chuť čokolády, dotek sametu a vůni višní. Byl to výjimečný zážitek. Dodnes neustále hledám něco podobného, ale nenacházím…

Možná proto jsem šel s návrhem tohoto domu za svojí ženou Veronikou, která je v mém životě také velmi výjimečným bodem. Návrh je stejně  jako temný neronet odlišný od všech ostatních.  Neotřelé prostorové řešení symbolizující mohutné tělo vína je podtrženo luxusní dřevěnou fasádou, která je analogií oněch typických modravých odlesků…

Chtěli byste do svého nového domu Neronet i nádhernou a praktickou kuchyň. Podívejte se na www.italskekuchyne.cz . Kvalita i osobní přístup jsou tu jistotou, na kterou si můžete vsadit.

Zaslat dotaz

Půdorys přízemí domu NERONET

Půdorys druhého nadzemního podlaží

Pohled z ulice

Ke stažení / Dokumentace