Rodinný dům PINOT

Cena s DPH 3 280 000 Kč Co vše je součástí ceny
Zastavěná plocha 77.00 m²
Podlahová plocha 63.29 m²
Výška hřebene 4.90 m
Sklon střechy 25°

Dům Pinot na první pohled zaujme svou kompaktností a účelností, která se odráží v jeho příznivé ceně. Nabízí pohodlí a teplo domova pro mladou rodinu s dětmi nebo manžele, kterým již děti vylétly z hnízda a přijedou jen občas na návštěvu. Obývací pokoj, jídelna a kuchyně tvoří společný prostor určený pro rodinný život. Velká okna krásně prosvětlí vnitřní prostor a zároveň lákají k lenošení na terase či práci na zahradě. Hospodyňky jistě ocení praktickou spíž a děti vanu v koupelně. Ložnice i dětský nebo hostinský pokoj poskytují dostatek soukromí všem obyvatelům domu.

Příběh domu a vína

Jméno Pinot označuje celou velkou rodinu vín u nás známých jako rulandské. V našem případě se jedná o cuvée Pinot z Adámkova vinařství, které si možná pamatujete z filmových Bobulí. Jedinečné směsi dominuje klaret z rulandského modrého, doplněný kapkou rulandského šedého a rulandského bílého. Výjimečná barva v růžovo-hnědých tónech použitá na fasádě spolu s charakteristickou kompaktností hroznů odrážející se v dispozičním návrhu a celkové velikosti domu se staly patrony našeho Pinotu. Už zbývá jen pořádně vychladit a udělat si pohodku na terase… Na zdraví!

Chtěli byste do svého nového domu Pinot i nádhernou a praktickou kuchyň. Podívejte se na www.italskekuchyne.cz . Kvalita i osobní přístup jsou tu jistotou, na kterou si můžete vsadit.

Zaslat dotaz

Půdorys domu PINOT

Pohled ze zahrady

Pohled z ulice

Ke stažení / Dokumentace