SOLARIS
SOLARIS
SOLARIS
SOLARIS
SOLARIS
SOLARIS

SOLARIS

Cena s DPH4 320 000 Kč

Co vše je součástí ceny
Dispozice domu
4+kk
Zastavěná plocha
128
Podlahová plocha
101.6
Výška hřebene
5.3 m
Sklon střechy
25°
Dům SOLARIS: půdorys přízemí

Zaslat dotaz

PŘÍBĚH DOMU A VÍNA

Solaris je relativně mladá odrůda vyšlechtěná v Německu, která vyniká svou odolností vůči mrazivému počasí a vysokou cukernatostí hroznů již v raném období sklizně. Její název můžeme volně přeložit třeba jako Slunečná. Tyto vlastnosti se odráží v architektonickém a technickém návrhu domu, kde je kladen důraz na vysoké proslunění interiéru a kvalitní tepelné izolace, které Vás budou dokonale chránit před zimním chladem i letním horkem.

DŮM SOLARIS

Dům Solaris představuje výhodné řešení moderního bydlení čtyřčlenné rodiny umocněné atraktivním půdorysem domu ve tvaru písmene L, které přináší žádanou terasu ukrytou před zraky sousedů a částečně chráněnou před nepřízní počasí. Obývací pokoj spojený s jídelním a kuchyňským koutem zaujímá celé křídlo domu a je s terasou propojen velkým francouzským oknem, které spolu s designově zajímavým rohovým oknem u jídelního stolu zajišťuje dostatečné proslunění společenské části domu. V domě jsou navrženy dva prostorné dětské pokoje a ložnice s přístupem na terasu. Pochopitelně nechybí koupelna vybavená vanou i sprchovým koutem, samostatná toaleta, technická místnost a dostatek prostoru pro vestavěné skříně v zádveří i v chodbě.

Pojďte s Dřevostavitelem na návštěvu do domu SOLARIS k Tomášovi a Ludmile!

Dům SOLARIS, který jsme v roce 2018 stavěli v Kolešovicích na Rakovnicku, zvítězil prestižní soutěži 100 dřevostaveb za červenec 2019! Je to stavba, ze které máme opravdu radost a kde jsme si mohli poprvé vyzkoušet i fototermický (solární) ohřev teplé užitkové vody.

Jak tento dům vypadá, když uzraje

KORKYNĚ (Příbram)

KORKYNĚ (Příbram)

Typový dům SOLARIS
Realizace: 07-08/2018
VALEČ (Třebíč)

VALEČ (Třebíč)

Typový dům SOLARIS
Realizace: 02 - 08/2023
KOLEŠOVICE (Rakovník)

KOLEŠOVICE (Rakovník)

Typový dům SOLARIS
Realizace: 06 - 10/2018
VLAŠIM

VLAŠIM

Typový dům SOLARIS
Realizace: 01/2022 - 08/2023
Vizualizace dřevostavby

Líbí se vám tato odrůda?

Napište nám.