Rodinný dům AURELIUS

Cena s DPH 3 420 000 Kč Co vše je součástí ceny
Zastavěná plocha 83.98 m²
Podlahová plocha 68.92 m²
Výška hřebene 5.05 m
Sklon střechy 25°

Tento útulný, malý dům je určen pro malou rodinu nebo starší manžele. Dům využívá východního a jižního slunce, které krásně prosvětlí obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem rozšířeným o praktickou spíž. Pokoj vedle ložnice lze využít jako dětský pokoj, pokoj pro návštěvy nebo prostornou pracovnu. Sympatická je i malá šatnička třeba na zimní bundy a kabáty či sportovní vybavení. V zádveří je připraven prostor pro vestavnou skříň. V domě je pamatováno i na nezbytnou technickou místnost na umístění bojleru pro ohřev TUV a uskladnění úklidových věcí. K tomuto domu lze jednoduše přistavět garáž, která může být přes šatnu spojena přímo s chodbou v domě. Můžete si tak své příjezdy domů vychutnat, aniž byste byli cestou od auta vystaveni rozmarům počasí.

Příběh domu a vína

Původně česká odrůda nesoucí jméno římského císaře Marca Aurelia Proba, který zrušil výnos zakazující vysazování vinohradů v zaalpských římských provinciích. Možná i díky tomu je teď kraj pod Pálavou obdařen bohatstvím vinařské tradice. Ve zkratce odrůdy Au se ukrývá chemická značka zlata, kovu symbolizujícího krásu a moc. Víno nese znaky svých rodičů, Ryzlinku rýnského a Neuburského, vyniká svěží ovocnou chutí, často voní po lipovém květu a skvěle se hodí k lehké letní kuchyni.

Náš dům nese jméno velkého zvuku a stejně jako odrůda vyžaduje jižní až jihovýchodní orientaci. Ctí jednoduché, prosté linie a vysokou účelnost, ale zároveň poskytuje dostatek prostoru pro odpočinek, třeba se sklenkou vychlazeného Aurelia…

Chtěli byste do svého nového domu Aurelius i nádhernou a praktickou kuchyň. Podívejte se na www.italskekuchyne.cz . Kvalita i osobní přístup jsou tu jistotou, na kterou si můžete vsadit.

Zaslat dotaz

Půdorys RD Aurelius

Pohled ze zahrady

Pohled z ulice - varianta s garáží

Realizace domu na Plzeňsku

Ke stažení / Dokumentace