Rodinný dům FRIZZANTE

Cena s DPH 4 450 000 Kč Co vše je součástí ceny
Zastavěná plocha 149.00 m²
Podlahová plocha 127.45 m²
Výška hřebene 5.50 m
Sklon střechy 25°

VÍTĚZNÝ DŮM V ANKETĚ 100 DŘEVOSTAVEB: 09/2018

Růžové Frizzante, šumivé víno vyznačující se jemným perlením, na první pohled upoutá výraznou barvou, která přímo láká k letnímu osvěžení na terase s přáteli. V podmanivé chuti Vás překvapí bohatství lesních plodů i jemnost smetany.

Dům Frizzante přináší velkorysé a pohodlné bydlení pro aktivní rodinu. Prostorný obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem a jídelním stolem je dostatečně prosluněn velkými okny. V domě se nacházejí čtyři plnohodnotné ložnice, které poskytují svým obyvatelům potřebné soukromí. Pochopitelně nechybí prostorné zádveří, koupelna, dvě toalety a technická místnost. Dům Frizzante si Vás získá svou jednoduchou krásou.

Dům Frizzante je inspirován stavbou DŮM NA SLOVÁCKU, který  jsme letos (2016) realizovali pro soukromého investora. Provětrávaná fasáda s kamenným obkladem na části stavby a velké přesahy sedlové střechy přes štít ladí s tradiční výstavbou v podhorské oblasti.

Chtěli byste do svého nového domu Frizzante i nádhernou a praktickou kuchyň. Podívejte se na www.italskekuchyne.cz . Kvalita i osobní přístup jsou tu jistotou, na kterou si můžete vsadit.

Zaslat dotaz

Půdorys RD Frizzante

Pohled z ulice

Pohled ze zahrady