Rodinný dům SAVIGNON

Cena s DPH 4 620 000 Kč Co vše je součástí ceny
Zastavěná plocha 145.60 m²
Podlahová plocha 116.15 m²
Výška hřebene 5.10 m
Sklon střechy 25°

Dům Savignon byl navržen na míru mladé aktivní rodině se dvěma a více dětmi, která potřebuje kvalitní zázemí s dostatkem prostoru a komfortu pro každého člena rodiny. Vstup do domu je zapuštěn do hmoty domu, takže je dostatečně chráněn před rozmary počasí. V zádveří je myšleno na vestavěné skříně i místo na botníky a v bezprostředním dosahu se také nachází v dnešní době nezbytná šatna a pochopitelně samostatná toaleta. Originální dispoziční řešení společného obývacího pokoje s jídelnou a kuchyní v podobě rafinovaného zavěšení televize na stěnový panel volně stojící v prostoru umožňuje nadstandardní prosvětlení interiéru francouzskými okny. Pochopitelně nechybí ani krb pro dokreslení večerní pohody. Terasa je částečně kryta zvětšeným přesahem domu. Klidová část je tvořena ložnicí a dvěma pokoji, koupelnou s vanou, sprchovým koutem a toaletou. Dům Savignon jako jediný z naší nabídky disponuje integrovanou garáží, kterou lze na požadavek investora zaměnit za pátou obytnou místnost.

Příběh domu a vína

Vína odrůdy Savignon Blanc patří ke špičce mezi severnějšími vinařskými oblastmi a jejich obliba celosvětově vzrůstá.  Říká se, že správný Savignon voní po kopřivách, ale pokud máme štěstí na slunečný a dlouhý závěr léta v kombinaci s vhodným terroir, můžeme se těšit na chuť a vůni zralých broskví, angreštu či černého rybízu. Právě zlatavá dužnina vonící broskve s temně červenými žilkami okolo pecky byla jasnou inspirací pro barevnost fasády. Víno má skvělé předpoklady k archivaci, kdy získává na mohutnosti a typické zelenožluté barvě. Takže žádné kopřivy kolem Vašeho Savignonu, ale spíše pár broskvoní, které budou na jaře obsypány květy a o prázdninách Vás obdaří bohatou úrodou.

Chtěli byste do svého nového domu Savignon i nádhernou a praktickou kuchyň. Podívejte se na www.italskekuchyne.cz . Kvalita i osobní přístup jsou tu jistotou, na kterou si můžete vsadit.

Po roce a půl jsme se do domu vrátili k malé redakční návštěvě a vzali jsme s sebou kolegy z Dřevostavitele. Jsme velmi rádi, že jsou investoři s domem spokojeni a že se jim v něm dobře bydlí. Je prima, když se můžete za svými klienty jen tak stavit na kus řeči, kafe a jahodovou buchtu. 

PŘEČTĚTE SI, JAK SE JIM S NÁMI STAVĚLO!

 

Zaslat dotaz

Půdorys RD Savignon - varianta 5+kk

Pohled ze zahrady

Půdorys RD Savignon - varianta s garáží