Rodinný dům SOLARIS

Cena s DPH 4 210 000 Kč Co vše je součástí ceny
Zastavěná plocha 128.00 m²
Podlahová plocha 103.22 m²
Výška hřebene 5.10 m
Sklon střechy 25°

Pojďte s Dřevostavitelem na návštěvu do domu Solaris k Tomášovi a Ludmile!

Dům Solaris představuje výhodné řešení moderního bydlení čtyřčlenné rodiny umocněné atraktivním půdorysem domu ve tvaru písmene L, které přináší žádanou terasu ukrytou před zraky sousedů a částečně chráněnou před nepřízní počasí. Obývací pokoj spojený s jídelním a kuchyňským koutem zaujímá celé křídlo domu a je s terasou propojen velkým francouzským oknem, které spolu s designově zajímavým rohovým oknem u jídelního stolu zajišťuje dostatečné proslunění společenské části domu. V domě jsou navrženy dva prostorné dětské pokoje a ložnice s přístupem na terasu. Pochopitelně nechybí koupelna vybavená vanou i sprchovým koutem, samostatná toaleta, technická místnost a dostatek prostoru pro vestavěné skříně v zádveří i v chodbě.

Solaris je relativně mladá odrůda vyšlechtěná v Německu, která vyniká svou odolností vůči mrazivému počasí a vysokou cukernatostí hroznů již v raném období sklizně. Její název můžeme volně přeložit třeba jako Slunečná. Tyto vlastnosti se odráží v architektonickém a technickém návrhu domu, kde je kladen důraz na vysoké proslunění interiéru a kvalitní tepelné izolace, které Vás budou dokonale chránit před zimním chladem i letním horkem.

Chtěli byste do svého nového domu Solaris i nádhernou a praktickou kuchyň. Podívejte se na www.italskekuchyne.cz . Kvalita i osobní přístup jsou tu jistotou, na kterou si můžete vsadit.

Dům SOLARIS, který jsme v roce 2018 stavěli v Kolešovicích na Rakovnicku, zvítězil prestižní soutěži 100 dřevostaveb za červenec 2019! Je to stavba, ze které máme opravdu radost a kde jsme si mohli poprvé vyzkoušet i fototermický (solární) ohřev teplé užitkové vody. 

07/2019: SOLARIS - VÍTĚZ V SOUTĚŽI 100 DŘEVOSTAVEB!

Dřevostavba měsíce - 07/2019 

Zaslat dotaz

Půdorys RD Solaris

Pohled ze zahrady (realizace)

Pohled z ulice

Pohled ze zahrady (realizace)