Nejprodávanější dům z řady

Před pár měsíci jsme dokončili první dům v Pusté Rybné. K dokončení celého konceptu stavení, které souzní s místní nádhernou krajinou, zbývá ještě stavba druhého domu. Už loni strhli starou chaloupku a nyní jsou v intenzivním jednání s úřady, aby co nejdříve mohli se stavbou začít.

Základní technické parametry:
Zastavěná plocha 70.50 m²
Podlahová plocha 101.90 m²
Výška hřebene 7.30 m
Sklon střechy 45°

Naše výhody / chytří staví s námi

  • 1 EKONOMICKY VÝHODNÉ BYDLENÍ pro každou rodinu
  • 2 SPOLEHLIVÝ A CERTIFIKOVANÝ systém DMK
  • 3 VELMI RYCHLÁ A 100 % SUCHÁ výstavba domu
  • 4 ENERGETICKY A EKOLOGICKY nenáročné bydlení

Představení / Proč milujeme dřevostavby

Dřevostavby jsou po primitvních jeskynních přibytcích prvním opravdovým domovem lidského pokolení. Dnešní moderní výroba a výstavba dřevostaveb představuje jedno z mála odvětví stavebnictví, které stále roste a to jak v relativních, tak absolutních číslech. Boříme mýty o nevalné spolehlivosti dřevostaveb, jejich hořlavosti i krátké životnosti. Dnes díky vytrvalému intenzivnímu úsilí inženýrů, konstruktérů a vědců z naší republiky, celé Evropy i světa posouváme využití dřeva a dřevostaveb dál směrem k vícepatrovým bytovým domům, hotelům a stavbám občanské vybavenosti. Obrovskou výhodou dřevostaveb představuje relativně levná a především obnovitelná vstupní surovina dostupná z lokálních zdrojů. Péče o životní prostřední a principy trvale udržitelné výstavby se dostávají do popředí v rámci celé Evropy a my zkrátka musíme tento trend respektovat, pokud chceme zůstat na špici.

V naší společnosti MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY ctíme tradiční hodnoty poctivé řemeslné práce a zároveň využíváme nejmodernější know-how v podobě certifikovaného difuzně otevřeného STAVEBNÍHO SYSTÉMU DMK. Víme, jak se dřevostavby správně navrhují a máme dokonale zvládnutou jejich výrobu i výstavbu včetně několika stupňové kontroly. Jsme přesvědčeni o tom, že DŮM S PŘÍVLASTKEM: OD NÁS reprezentuje po všech stránkách nejvýhodnější variantu Vašeho nového bydlení ve vlastním domě.

Reference / vybrané realizace staveb

DŮM PRO TCHÝNI, Kralupy nad Vltavou

Dům je navržen jako difuzně otevřená konstrukce ve stavebním systému DNK. Obvodové stěny (DNK Difu) jsou tvořeny nosným rastrem ze sloupků KVH 60/140 oplaštené z vnitřní strany OSB 4 tl. 15 mm, na které jsou ještě našroubované hranoly (KVH 60/60) dodatečně zateplené instalační předstěny.

SOLARIS, Valeč (Třebíč)

 Jsme velice rádi, že se opět můžeme vrátit do našeho bezprostředního okolí a stavět dům Solaris v nové rezidenční zóně ve Valči u Hrotovic na Třebíčsku. Je to téměř přesně rok od prvotního kontaktu na brněnském stavebním veletrhu, kde jsme se mladým párem potkali na našem malém stánku.

DŮM PRO TÁTU, Žamberk (okr. Ústí nad Orlicí)

Dům s dispozicí 4+kk na obdélníkovém půdorysu 9,0 x 12,5 m je navržen jako montovaná dřevostavba z českého stavebního systému DMK s difuzně otevřenou skladbou stěny (varianta panelu DMK Difu).

1
2
3