Nejprodávanější dům z řady

Když jsem před 15 lety odcházel ze Žamberka do Třebíče, abych tam pracoval a žil se svou rodinou, tak jsem si nemyslel, že mě práce zavane zpět do Žamberka. Ale nepravděpodobné se stalo skutečností a my nyní stavíme dům v Žamberku.

Základní technické parametry:
Zastavěná plocha 112.50 m²
Podlahová plocha 93.30 m²
Výška hřebene 6.00 m
Sklon střechy 30°

Naše výhody / chytří staví s námi

  • 1 EKONOMICKY VÝHODNÉ BYDLENÍ pro každou rodinu
  • 2 SPOLEHLIVÝ A CERTIFIKOVANÝ systém DMK
  • 3 VELMI RYCHLÁ A 100 % SUCHÁ výstavba domu
  • 4 ENERGETICKY A EKOLOGICKY nenáročné bydlení

Představení / Proč milujeme dřevostavby

Dřevostavby jsou po primitvních jeskynních přibytcích prvním opravdovým domovem lidského pokolení. Dnešní moderní výroba a výstavba dřevostaveb představuje jedno z mála odvětví stavebnictví, které stále roste a to jak v relativních, tak absolutních číslech. Boříme mýty o nevalné spolehlivosti dřevostaveb, jejich hořlavosti i krátké životnosti. Dnes díky vytrvalému intenzivnímu úsilí inženýrů, konstruktérů a vědců z naší republiky, celé Evropy i světa posouváme využití dřeva a dřevostaveb dál směrem k vícepatrovým bytovým domům, hotelům a stavbám občanské vybavenosti. Obrovskou výhodou dřevostaveb představuje relativně levná a především obnovitelná vstupní surovina dostupná z lokálních zdrojů. Péče o životní prostřední a principy trvale udržitelné výstavby se dostávají do popředí v rámci celé Evropy a my zkrátka musíme tento trend respektovat, pokud chceme zůstat na špici.

V naší společnosti MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY ctíme tradiční hodnoty poctivé řemeslné práce a zároveň využíváme nejmodernější know-how v podobě certifikovaného difuzně otevřeného STAVEBNÍHO SYSTÉMU DMK. Víme, jak se dřevostavby správně navrhují a máme dokonale zvládnutou jejich výrobu i výstavbu včetně několika stupňové kontroly. Jsme přesvědčeni o tom, že DŮM S PŘÍVLASTKEM: OD NÁS reprezentuje po všech stránkách nejvýhodnější variantu Vašeho nového bydlení ve vlastním domě.

Reference / vybrané realizace staveb

DŮM U BOSKOVIC, Knínice

Deska je připravená, 14 dní vyzrálá, přístupová cesta nově zpevněná. Podmínky téměř ideální. Tak jsme si řekli, že se není čeho bát a že půjdeme do montáže ještě před Vánoci. 

DŮM PRO TCHÝNI, Kralupy nad Vltavou

Dům je navržen jako difuzně otevřená konstrukce ve stavebním systému DNK. Obvodové stěny (DNK Difu) jsou tvořeny nosným rastrem ze sloupků KVH 60/140 oplaštené z vnitřní strany OSB 4 tl. 15 mm, na které jsou ještě našroubované hranoly (KVH 60/60) dodatečně zateplené instalační předstěny.

SOLARIS, Předín (Třebíč)

Tentokrát jsme přišli skoro k hotovému. Investoři, mladý pár žijící na Jihlavsku, se domluvil se známým projektantem a společně začali pracovat na projektu domu, který vychází z našeho typového domu Solaris.

1
2
3